NikiBus - międzynarodowy przewóz osób

O nas

 O nas

Profesjonalny przewóz osób do Holandii i Niemiec – poznaj ofertę NikiBus

Jesteśmy firmą specjalizującą się w przejazdach międzynarodowych w systemie “door-to-door”, czyli z adresu pod adres na trasie Polska (województwa: świętokrzyskie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie) → Niemcy (centralne landy) → Holandia – również w drodze powrotnej. Wśród firm przewozowych wyróżniamy się zatrudnianiem kierowców z wieloletnim doświadczeniem, a także wykwalifikowanymi pracownikami odpowiedzialnymi za miłą obsługę telefoniczną.

Jeśli szukasz przewozu osób na trasie PolskaNiemcyHolandia w atrakcyjnych cenach, bez uciążliwych przesiadek, w komfortowych warunkach z dostępem do Internetu na całej trasie – jesteś we właściwym miejscu.

Wybierz wygodne busy m.in. z Kielc i Krakowa do Holandii oraz Niemiec

Skorzystaj z naszych usług i ciesz się:

  • terminowymi odjazdami oraz przyjazdami,
  • prostymi sposobami rezerwacji miejsc,
  • tanimi biletami,
  • bezpieczeństwem,
  • przyjazną atmosferą wraz z kompetentną obsługą.

Bilety na busy do Holandii i Niemiec można zarezerwować na wiele sposobów: telefonicznie, SMS-em, przez Facebooka, a także naszą stronę internetową – w zakładce KONTAKT znajduje się interaktywny formularz. Przyjęcie zgłoszenia jest ważne w momencie, w którym Klient otrzymuje potwierdzenie dokonania rezerwacji. W dniu wyjazdu kontaktujemy się z Pasażerami w celu udzielenia im dokładnych informacji na temat podróży. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą również na wszelkie dodatkowe pytania, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

flota